فروشگاه اینترنتی سبک زندگی مدرن


فروشگاه اینترنتی سبک زندگی مدرن، یکی ازکامل ترین فروشگاه های اینترنتی محصولات ایکیا، در سال 1398 فعالیت خود را آغاز نمود. 

سبک زندگی مدرن ابتدا از طریق اینستاگرام شروع به فعالیت و ثبت سفارش فروش نمود و پس از مدت کوتاهی اقدام به دایر نمودن سایت فروشگاهی سبک زندگی مدرن نمود و فعالیت خود را پس از دریافت مجوز های لازم همچون نماد الکترونیک و مجوز رسانه دیجیتال و پروانه کسب از اتحادیه کسب و کارمترکز بر وارادات و فروش محصولات برند سوئدی ایکیا (IKEA) است.

ایکیا این برند مشهور، با سابقه بیش از 70 سال تولید انواع محصولات خانگی،اکنون سازنده بیش از 12 هزار کالای مصرفی خانگی است و با در اختیار داشتن فروشگاه های بزرگ در بیش از 40 کشور دنیا، یکی از با ارزش ترین برندهای جهان به حساب می آید.

با توجه به عدم اعطای نمایندگی رسمی این برند به کشور ایران، فروشگاه سبک زندگی مدرن درتلاش است با واردات و فروش بسیاری از اقلام مهم و همچنین پذیرش سفارش کالاهای ناموجود در فروشگاه، جایگزین مناسبی برای فروشگاه های اصلی برند ایکیا در کشور عزیزمان باشد.

ثبت سفارش مستقیم از دبی:

در صورتی که محصول مورد نظر شما بر روی سایت نباشد می توانید با شماره گیری پشتیبانی نسبت به سفارش گذاری آن اقدام نمایید. زمان ارسال سفارشات ثبت شده به این طریق بین 5 تا 40 روز متغیر می باشد.

شرایط و روش ارسال کالا:

  • از طریق پست (با دریافت هزینه در زمان خرید) و تیپاکس (پس کرایه) مورد انجام قرار می گیرد.
  • از طریق پیک موتوری که مختص خریداران در شهر تهران می باشد.
  • قبل از ارسال سفارش با پیک از طرف پشتیبانی سایت با شما هماهنگ می شود.
  • هزینه پیک در مقصد توسط خریدار بعد از دریافت سفارش پرداخت می شود.
  • دوستان تهران میتوانند در صورت تمایل و با هماهنگی قبلی سفارش خود را حضوری دریافت نمایند.

شرایط مرجوعی کالا:

در صورت ناقص و یا معیوب کالا و اعلام آن توسط خریدار عزیز طی 24 ساعت; کالای معیوب با کالای سالم تعویض می گردد.

ادرس ما:

  • تهران. جردن. تندیس
  • تلفن پشتیبانی: 09930536188